Про нас

Ресторан

seperator

Ресторанно-готельний комплекс «Галицький замок» – вишуканий розважальний заклад, де дотримані всі традиції та технології зведення замків – дизайн, проект та предмети інтер’єру.

В головному залі ресторану, котрий вміщує 250 чоловік відвідувачі можуть милуватись нашою картинною галереєю славетних гетьманів, старовинною зброєю, справжніми лицарями, обладунками. А справжній камін – надасть тепло та затишок. А з другого поверху у головному залі Ви маєте можливість споглядати світло факелів та простір залу.

А також, Ви можете відвідати VIP зону із стилізованими приватними кімнатами. А саме: Лицарський зал (на 15 чоловік), Мисливський зал (40 чоловік) та дві кімнати на 12 та 6 чоловік.

В нашому закладі представлені різноманітні страви з усього світу для вибагливих відвідувачів – страви із мисливської, європейської, української та східної кухонь. На нашій відкритій площадці, у атмосфері лицарських шатрів та водоспадів, Ви можете споглядати запікання барана, молочних поросят, кроликів.
А страви із тандиру, створять атмосферу відпочинку, як у сивій давнині. В нашому закладі ніхто не сумує. Щовечора у нас лунає сучасна музика від відомих виконавців.

Ми запрошуємо Вас святкувати весілля, корпоративи, приймати участь у дегустаціях напоїв та страв.

KL

Since 2011

seperator

Ресторанно-готельний комплекс «Галицький замок» – незабутня мандрівка в історичне минуле. Наш замок зведений за 400 м на в’їзді в м. Тернопіль (на головній автодорозі Київ-Тернопіль-Івано-Франківськ), за 20 км від історичного міста Збараж, де знаходиться славетний Збаразький замок та через землі якого проходили в сиву давнину баталії між військами Богдана – Зиновія Хмельницького та війська польського.

Сьогодні ми запрошуємо всіх відвідати величне місце Ресторанно-готельного комплексу «Галицький замок» у стилі середньовічч та відчути дух наших предків.

KL

Ми запрошуємо Вас поринути в Середні віки, відчувши себе справжнім принцем та принцесою разом з Ресторанно-готельним комплексом «Галицький замок» та прийняти участь у нашій дисконтній програмі постійних клієнтів!

Що говорять люди

seperator
  • Неодноразово був в цьому ресторані, однозначно кухня і обслуговування, найкращі в нашому місті, а інтер'єр, можливо один з найкращих в країні

    Володимир Борисенко,

  • Дуже гарний заклад. Був запрошений на весілля, вирішив що коли прийде час обов'язково справлю подію тільки тут.

    Василь Коверко,